Šis grāvējs ir jāredz! "Queen" vislielākas hits tagad arī īsfilmas versijā

Raksta attēls - Šis grāvējs ir jāredz! "Queen" vislielākas hits tagad arī īsfilmas versijā Ekrānšāviņš

11.12.2016 / Parmuziku.lv

Slepkavība, ieroči, dēla un mātes attiecības - "Bohemian Rhapsody”, 5:54 minūšu garā rokopera, ir viena no pasaulē viszināmākajām "Queen" dziesmām, kas tapusi par asa sižeta īsfilmu.

Īsfilma balstīta uz  "Bohemian Rhapsody” tekstu. Tiek kāpināta intriga, lai mūzika pilnā krāšņumā izskanētu kulminācijā. Īsfilmas autori ir youtuberi Corridor Digital, kas dažādus stāstus atdzīvina videospēlēm raksturīgajā estētikā. Dziesma "Bohemian Rhapsody” atrodama "Queen" 1975.gada albumā "A Night at the Opera".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!