Noskaties "Justice" videoklipu ar leģendārās aktrises Sūzanas Sarandonas piedalīšanos

Raksta attēls - Noskaties "Justice" videoklipu ar leģendārās aktrises Sūzanas Sarandonas piedalīšanos Ekrānšāviņš

01.12.2016 / Parmuziku.lv

Gluži kā no filmas "Telma un Luīze", šoreiz gan ar franču elektronikas dueta "Justice" mūziķiem pie sāniem, aktrise Sūzana Sarandona dziesmas "Fire" videoklipā kabrioletā brauc pretī Saulrietam. Dziesma "Fire" atrodama "Justice" tik tikko izdotajā albumā "Woman".

"Woman" ir dueta trešais studijas albums ar 10 dziesmām. Skanējuma ziņā ļoti nostaļģisks ieraksts, kas atsauc atmiņā astoņdesmito gadu elektronisko mūziku, spēlējoties gan ar disko ritmiem, gan ar progresīvajam rokam raksturīgo attīstību. "Fire" ir albuma ceturtais singls.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!