Keitija Perija prezentē Rio olimpisko spēļu dziesmu - "Rise"

Raksta attēls - Keitija Perija prezentē Rio olimpisko spēļu dziesmu - "Rise" Ekrānšāviņš

18.07.2016

"Tagad vairāk kā jebkad ir nepieciešams, lai mūsu pasaule apvienotos. Es nevaru iedomāties labāku piemēru par olimpiskajiem sportistiem, kuri kopīgi pulcēsies Rio."

"Šī ir dziesma, kas bijusi manī jau vairākus gadus, bet beidzot ir pienācis laiks to nodot tālāk," ziņo Keitija. "Es biju iedvesmota šo dziesmu pabeigt jau tagad, nevis gaidīt un iekļaut to savā nākamajā albumā. Iemesls tam ir notiekošais pasaulē, un tagad mūsu pasaulei ir jāapvienojas!" 

"Es zinu, ka kopīgiem spēkiem mēs varam pacelties pār savu valsti un visu pasauli. Un nevaru iedomāties labāku piemēru kā olimpiskos sportistus, kuri tiksies Rio olimpiskajās spēlēs, apvienos savus spēkus, aizmirsīs par bailēm un mums visiem atgādinās, ka, sanākot kopā, mēs varam uzvarēt visu!" 

 

Noklausies jauno Rio olimpisko spēļu himnu jau tagad: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!