"Alaska Dreamers" publisko dziesmas "Letting Go" koncertvideo

Raksta attēls - "Alaska Dreamers" publisko dziesmas "Letting Go"  koncertvideo Ekrānšāviņš

12.08.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Letting Go" ieturēta soulmūzikai raksturīgās noskaņās.

21. jūlijā ar koncertu Kalnciema kvartālā sevi pieteica grupa "Alaska Dreamers". Ar dziedātāju Kristīni Prauliņu priekšgalā kopā grupā apvienojušies 12 mūziķi, kuri klausītājiem pazīstami arī no "Laime Pilnīga", " Very Cool People", "Latvian Blues Band", "Keksi".

Grupas mūzika ir daudzveidīga, piemēram, dziesma "Letting Go" ieturēta soulmūzikai raksturīgās noskaņās, citās dziesmās jūtama džeza, folka, ritmblūza un roka ietekme.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!