VIDEO: Kulta mūziķis Aphex Twin atsācis koncertēšanu

Raksta attēls - VIDEO: Kulta mūziķis Aphex Twin atsācis koncertēšanu Publicitātes foto

18.12.2016 / Parmuziku.lv

Britu elektroniskās mūzikas mākslinieks Aphex Twin, viens no pasaules elektroniskās mūzikas ietekmīgākajiem vārdiem, 17. decembrī, pēc 8 gadu pārtraukuma uzstājās ASV, Hjūstonā notiekošajā "Day For Night" festivālā.

Festivāla ietvaros limitētā skaitā - 500 kopijās bija nopērkama arī Aphex Twin plate, baltā krāsā ar Hjūstonas koncerta datumu.

"Day For Night" festivālā Aphex Twin priekšnesumu esot vērojusi arī Bjorka.

Galvu reibinošo muzikālo priekšnesumu papildinājis arī gaismu šovs.

Arī Eiropas klausītāji Aphex Twin uzstāšanos nav dzirdējuši kopš 2012. gada, tas mainīsies nākamajā gadā! Šobrī izziņots, ka  2017. gadā Aphex Twin uzstāsies: 31. maijā Primavera Sound festivālā, Barselonā, 3. jūnijā Viktorijas parkā, Londonā un 11. augustā Flow festivālā, Helsinkos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!