Lady Gaga nedēļas laikā ziedojumos savāc 35 miljonus, kas paredzēti cīņai ar Covid-19

Raksta attēls - Lady Gaga nedēļas laikā ziedojumos savāc 35 miljonus, kas paredzēti cīņai ar Covid-19 Ekrānšāviņš no video

09.04.2020 / Artis Ķekars

Amerikāņu popdziedātāja Lady Gaga, izmantojot savus šovbiznesa sakarus, nedēļas laikā spējusi ziedojumos savākt 35 miljonus dolāru, kas paredzēti organizācijām, kas nodarbojas ar Covid-19 vīrusa ierobežošanu un jau inficēto aprūpi, ziņo britu medijs ‘‘Metro’’.

Jau iepriekš izskanējušas vēstis par pop dīvas ieceri sadarbībā ar Pasaules veselības organizāciju un "Global Citizen" 18. aprīlī rīkot mūzikas festivālu, ko tiešraidē varētu skatīties ar interneta starpniecību.

Šobrīd zināms, ka koncertā piedalīsies tādas zvaigznes kā Eltons Džons, Pols Makartnijs, Stīvijs Vonders, Džons Ledžends, kā arī jaunā dziedātāja Billija Eiliša un vairāki citi lieli vārdi.

Arī noskaidrots, ka īpašo koncertu ar nosaukumu ‘‘One World: Together At Home’’ vadīs Late Night pārraižu vadītāji – Džimijs Kimels, Džimijs Falons un Stīvens Kolbērs.

Pati Lady Gaga atklāj, ka visu iepriekšējo nedēļu apzvanījusi daudzus biznesa magnātus, kuri varētu finansiāli atbalstīt cēlo mērķi.

‘‘Nevēlējāmies ar koncerta starpniecību ievākt ziedojumus. Mēs cerējām, ka cilvēki varēs aizmirst par saviem naudas makiem un vienkārši izbaudīt šovu. Pēdējo septiņu dienu laikā kopā ar Pasaules veselības organizāciju un ‘‘Global Citizen’’ esam savākuši 35 miljonus,’’ telefonintervijā Džimijam Kimelam atklāj dziedātāja.

Viņa stāsta, ka jau paspējusi sazvanīties ar vairāk kā 60 korporāciju vadītājiem un filantropiem, taču joprojām turpinās jaunu ziedotāju meklēšana: ‘‘Ar ziedojumu vākšanu nodarbojamies jau septiņas dienas, taču vēl nemaz nedomājam rimties.’’

Dziedātaja atzīst, ka vēlējusies jauniegūto brīvo laiku veltīt labiem nolūkiem, tādēļ uzsākusi ziedojumu vākšanu.

Pilnu interviju ar dziedātāju skatīt no 7:15 atzīmes:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!