Dziedātāja Lēdija Gāga beidzot ieguvusi vadītāja apliecību

Raksta attēls - Dziedātāja Lēdija Gāga beidzot ieguvusi vadītāja apliecību Instagram

05.07.2016 / Parmuziku.lv

Kā izrādās, līdz šim Lēdija Gāga vadījusi auto ar pagaidu apliecību un pieaugušo blakus sēdvietā.

Tagad Lēdijai Gāgai ir tiesības vadīt automašīnu! 

30 gadus vecā popzvaigzne paziņojusi, ka veiksmīgi nolikusi CSN testu Kaliforijā pēc "vairāku gadu braukšanas ar pagaidu apliecību" un ar "pieaugušo blakus sēdvietā." 

Protams, Gāga dalījās ar savām emociju pilnajām bildēm arī vietnē Instagram.com. Vienā redzams, kā viņa uzjautrinās eksaminācijas telpā, bet citā bildē viņa skūpsta zemi pēc veiksmīga braukšanas testa. 

Lēdijas Gāgas tiesību iegūšana viņas aizņemtā darba grafika dēļ nebūt nav bijusi viegla, bet beigās viss noritējis ļoti gludi un braukšanas testā Gāga parādījusi, uz ko ir spējīga! 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!