Latvijā dzīvojusī Ashnikko izdod jaunu singlu ‘Cry’ kopā ar Grimes

Raksta attēls - Latvijā dzīvojusī Ashnikko izdod jaunu singlu ‘Cry’ kopā ar Grimes Publicitātes foto

18.06.2020

Skandalozā, enerģiskā un provokatīvā repere Ashnikko, kura Latvijā nodzīvojusi vairākus gadus, gūst milzu popularitāti TikTok vietnē. Jaunākajā singlā sadarbojas ar Grimes.

Iespējams, ka iedvesmu savai spožajai darbībai muzikālajā frontē, kā arī neticami jaudīgos panākumus virtuālajā pasaulē Ashnikko ieguvusi Latvijā, jo kādu posmu savas tīņa dzīves jaunā izpildītāja dzīvojusi tieši Rīgā. Jau tad viņa rakstīja savu mūziku, sadarbojās ar vietējiem mūziķiem – ansi, Niklāvu, Orioli un citiem, kā arī varējām redzēt viņu sniedzot enerģiskus priekšnesumus te pat Latvijā.  Tagad viņai ir līgums ar vienu no pasaules lielākajām ierakstu kompānijām – Warner Music, viņas videoklipiem ir vairāki desmiti miljonu skatījumu un sociālajās vietnēs, kopā ņemot, sekotāju skaits tuvojas diviem miljoniem. 

Ashnikko publicē videospēļu stilistikā animētu video savai jaunākajai dziesmai "Cry", kurā piedalās cita spoža izpildītāja - Grimes.

Kā allaž tiešā Ashnikko jaunajā dziesmā dzied par šķiršanos un draudzenes nodevību:  “100 miljonus gadus esmu gribējusi strādāt kopā ar Grimes un tagad tas notiek! Sapnis ir piepildījies! Viņa iedziedāja arm ani kopā dziesmu, kura ir par manu bijušo labāko draudzeni, kura pārgulēja ar manu puisi. Izicli, vai ne?”   

Izdevums The Guardian ierindoja Ashnikko jauno izpildītāju sarakstā, kuriem vērts sekot 2020. gadā un pirms pasauli skāra korona vīrusa epidēmija, izcili izskatījās arīdzan plānoto priekšnesumu grafiks – dalība Danny Brown Amerikas koncerttūrē, tāpat arī kopā ar  Doja Cat un pašas Ashnikko trīs izpārdoti Londonas šovi, tomēr tagad, tas viss ir jāatceļ. Tas gan nemaina straujo Ashnikko popularitātes augumu TikTok vietnē, kurā viņai atbalstu un savas simpātijas izrāda virkne popularitāti iemantojušie mūziķi: Oli Sykes viņu nosaucis par “fantastiskāko dzīvo būtni”. Ashnikko tikko ieguva savu pirmo Zelta statusu ASV par dziesmu, kas saraktīta kopā ar Doja Cat – Boss Bitch.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!