Zilmatainās reperes ASHNIKKO mixtape "DEMIDEVIL"

Raksta attēls - Zilmatainās reperes ASHNIKKO mixtape "DEMIDEVIL" Foto: Vasso Vu

21.01.2021

Ekspresīvā, zilmatainā amerikāņu repere Ashnikko, kura savus tīņa gadus pavadījusi Latvijā izdod “DEMIDEVIL” mixtape. Desmit dziesmu garumā, caurvijoties mūsdienu feminismam Ashnikko runā par tādām tēmām kā attiecības, pašizpausme visam klāt pieieliekot izpildītājai raksturīgo tiešo humora devu.

Dažas no ieraksta dziesmām tapušas kopā ar citām neatkarīgām industrijas zvaigznēm – pop zvaigzni Grimmes dziesmā “Cry”, Kelis “Deal With It”, Ņujorkas Princess Nokia “Slumber Party”, Avril Lavigne “SK8R BOI” un Gen Z ‘L8R BOI’.

Ashnikko par mixtape: “Manu darbu auglis, asinis, sviedri un asaras! Mans mixtape “DEMIDEVIL”!!! Esmu tik smagi strādājusi pie tā, ka šobrīd esmu šausmās, kad pasaule to klausīsies. Līdīšu ziemas miegā uz pāris nedēļām kamēr ikviens to noklausās.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!