Mūžībā aizgājis Deivids Bovijs

Raksta attēls - Mūžībā aizgājis Deivids Bovijs Ekrānšāviņš.

11.01.2016 / Parmuziku.lv

Svētdien 10. janvārī ģimenes lokā, padodoties cīņai ar vēzi, mūžībā aizgājis mūzikas leģenda Deivids Bovijs. Viņš savu talantu izpauda ne vien mūzikā, bet arī aktiermākslā un viņa ekstravagance tiek cienīta arī starp modes pazinējiem.

Guvis atzinību septiņdesmitajos gados ar albumu "The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders From Mars", Bovijs visas savas karjeras laikā ir gājis līdzi laika tendencēm, taču saglabājis savu individualitāti un bijis inovators, dēvēts par "muzikālo hameleonu". Bovija pēdējais albums "Blackstar"  tika izdots šī gada 8. janvārī - mūziķa 69. dzimšanas dienā, taču pēdējo reizi koncertā viņš uzstājās 2006. gadā.

.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!