Noskaties Deivida Bovija jauno video!

Raksta attēls - Noskaties Deivida Bovija jauno video! Ekrānšāviņš

20.11.2015 / Parmuziku.lv

Blackstar video uzbur apokaliptisku vīziju un liek lasīt starp rindām.

Deivida Bovija 2016. gada janvārī gaidāmā  albuma Blackstar tituldziesmai video klipu nofilmējis slavenā seriāla Braking Bad režisors Džoans Renks, uzburot pasakainu, baisu un simboliem bagātu 10 minūšu īsfilmu.

Kā iepriekš ziņots, Deivida Bovija 25. studijas albums Blackstar tiks izdots mūziķa dzimšanas dienā 2016. gada 8. janvārī. Tituldziesma Blackstar tiks izmantota arī TV seriālā The Last Panthers, kriminālstāstā par korupciju un noziedzību Eiropā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!