Skarbā patiesība! Moby videoklipā apspēlē 21. gadsimta cilvēka lielāko atkarību

Raksta attēls - Skarbā patiesība! Moby videoklipā apspēlē 21. gadsimta cilvēka lielāko atkarību

20.10.2016 / Parmuziku.lv

Pēc paša Moby domām, "Are You Lost In The World Like Me?" klips ir labākais, kāds jebkad ir bijis viņa dziesmai. Klipa vēstījuma pamatā ir sabiedrības atkarība no tehnoloģijām. Cilvēki kā zombiji klīst pa ielām, aizrautīgi raksta īsziņas, meklē Pikaču, pilnīgi aizmirstot par to, kas notiek apkārt. Tehnoloģijas maina mūs un padara mūs nejūtīgus.

Līdz ar jauno singlu Dziesma "Are You Lost In The World Like Me?" Moby publicējis jaunākā albuma "These Systems Are Failing" jeb ( Šīs sistēmas brūk kopā) manifestu, kurā pauž domu, ka cilvēkam nepieciešamas lietas, lai viņš justos laimīgs, un šī patērētāju domāšana nogalina visu citu, kas nodorošina cilvēka laimi - apkārtējo vidi, dabu, dzīvniekus un visbeidzot arī pašus cilvēkus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!