Annemarija Moiseja piedāvā pirmo video savai oriģināldziesmai

Raksta attēls - Annemarija Moiseja piedāvā pirmo video savai oriģināldziesmai Publicitātes foto

31.01.2019 / Parmuziku.lv

"Sarunāties ar eņģeļiem" ir jaunās dziedātājas kompozīcija, kas ierakstīta skaņu ierakstu studijā pie Kristapa Krievkalna. Dziesmai tapis arī pirmais Annemarijas mūzikas video.

"Lai gan dziesma radusies jau pirms laba laika, tikai šogad notīrīju no tās putekļus un uzdrīkstējos to ierakstīt studijā. Tā man ir ļoti personīga un tuva, tādēļ ceru, ka arī klausītāji tajā atradīs kādu muzikālu tēmu un vārdus, kas viņus uzrunās ,” atklāj Annemarija. Dziesmā tiek stāstīts par to, ka nezinām, kurā brīdī satiksim cilvēkus, kas izmainīs visu mūsu pasauli. Vārdos tiek pieminēts eņģelis, kurš atdāvina savus spārnus, gaismu, maigumu un spēku, aicinot pašu acīm saskatīt to, ko iepriekš neesam pamanījuši un sapratuši.

"Sniegs ir kā veldze un iespēja pabūt ar sevi un savām domām, būt mirklī, kurā ne par ko nedomā. Dziesmas mērķis – ieelpo un izelpo, aizturi elpu un ļaujies manam dvēseles stāstam, un varbūt arī tu spēsi tajā sajust sevi,” aicina Annemarija.

"Sarunāties ar eņģeļiem" vārdu un mūzikas autore ir Annemarija Moiseja, producents Kristaps Krievkalns, bet mix un master veidojis Armands Treilihs. Ierakstā piedalījušies Artis Orubs (sitaminstrumenti), Oskars Sproģis (basģitāra), Dāvis Jurka (saksofons). Dziesmas video veidojuši Andris Koemecs (AK prodmedia) un Juris Ludženieks ( JL Projekti – mūzikas menedžments). Līdz šim jaunā dziedātāja piedalījusies vairākos muzikālos projektos, dziedājusi fona vokālu jau Latvijā zināmiem māksliniekiem (Kristaps Krievkalns, "MC Orķestris", M/A “Vintāža", "Fakts", Ginta Krievkalna, Žoržs Siksna u.c.), kā aŗī iedziedājusi tautasdziesmu apdares 2018. gada Dziesmu un Deju svētku lieluzvedumam "Māras zeme".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!