Mūžībā aizgājis dziedātājs Džordžs Maikls

Raksta attēls - Mūžībā aizgājis dziedātājs Džordžs Maikls Publicitātes foto

26.12.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Džordžs Maikls miris 53 gadu vecumā, savās mājās Ziemassvētkos, ziņo ārvalstu mediji.

Džordžs Maikls astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados bija Lielbritānijas ietekmīgākais popmūzikas dziedātājs. Popularitāti iemantojis, esot grupas "Wham!" dalībnieks, vēlāk Džordžs Maikls aizvadīja panākumiem bagātu solo karjeru. No albumiem komerciāli veiksmīgākais  ir 1987. gadā izdotais "Faith", ko mūzika kritiķi ir ierindojuši starp visu laiku labākajiem albumiem.

Par mūziķa aiziešanu sociālās vietnēs sēru arī viņa kolēģi, draugi un fani.

Avots: bbc.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!