Noskaties nīderlandiešu/latviešu grupas "Matt Winson" estētisko videoklipu

Raksta attēls - Noskaties nīderlandiešu/latviešu grupas "Matt Winson" estētisko videoklipu Publicitātes foto

30.08.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu trompetists Magnuss Bauģis, kas šobrīd dzīvo Nīderlandē, ir indie-folka grupas "Matt Winson" dalībnieks. Grupa klausītājiem piedāvā pirmā singla "The River" videoklipu no drīzumā gaidāmā albuma "Woodfalls".

"Dziesma “The River” stāsta par attiecībām, kurām lemts beigties. Viens vēlas drošu, stabilu līdzāspastāvēšanu, bet otrs - visu pamest, piedzīvot nepiedzīvoto un redzēt neredzēto. Lai gan attiecībām lemts beigties, stāsta teicējs situāciju pieņem, jo saprot, ka šādi otrs spēs dzīvot laimīgi un brīvi." - skaidro grupa.

Grupu "Matt Winson"  veido trīs nīderlandieši (Matthijs Steur, Pieter van Winsen, Thomas van Winsen) un latvietis Magnuss Bauģis, kuri šādā sastāvā muzicē kopš 2014. gada nogales.

2015. gada vasarā "Matt Winson" izdeva savu pirmo EP ar nosaukumu "Glowing Eyes", kas Nīderlandē tika atskaņots arī vadošajās raidstacijās (Radio1, 3FM un citās). Pēc EP izdošanas grupa koncertēja arī Vācijā, Lietuvā, Latvijā (Fontaine Palace, Siltumnīca, VestFest) un Igaunijā.

Šogad grupa  parakstīja līgumu ar ierakstu kompāniju V2 Benelux un ierakstīja savu pirmo albumu pazīstamajā Wisseloord studijā, kurā ierakstu sesijas aizvadījuši arī "Rolling Stones", Maikls Džeksons, "Rammstein" un daudzi citi. Dziesma "The River" ir pirmais singls no albuma "Woodfalls", kas tiks izdots 2016.gada rudenī, kam sekos koncerttūre, kuras ietvaros grupa plāno doties arī uz Baltijas valstīm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!