Nine Inch Nails sola atgriezties

Raksta attēls - Nine Inch Nails sola atgriezties Publicitātes foto, Rob Sheridan

22.12.2015 / Parmuziku.lv

Amerikāņu industriālā roka grupa "Nine Inch Nails" būs atpakaļ 2016. gadā!

Pēc trīs gadu muzikālās pauzes ierakstu lauciņā, grupas Nine Inch Nails vokālists Trents Reznors savā Twitter kontā ierakstījis īsu un kodolīgu ziņojumu:

Tiesa, nekas konkrētāks nav minēts, bet cerams, ka ar šo tvītu ir domāts grupas jaunais albums un koncerttūre.

Jāatgādina, ka pēdējais grupas studijas ieraksts Hesitation Marks iznāca, nu jau tālajā, 2013. gadā. Savukārt 2014. gadā NIN pirmo reizi grupas pastāvēšanas vēsturē koncertēja Rīgā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!