Noskaties Editors jauno, eleganto video!

Raksta attēls - Noskaties Editors jauno, eleganto video! Ekrānšāviņš

24.11.2015 / Parmuziku.lv

Dziesmas 'Ocean of Night' video filmēts Īrijā, Dublinas Olimpijas Teātrī, klipā ieturot elegantu melnbaltu estētiku.

Britu grupu Editors Latvijas klausītāji varēja dzirdēt klātienē festivālā Positivus vai 2013. gadā grupas solo koncertā Palladium Rīga. Šogad 2. oktobrī Editors izdeva savu jaunāko piekto albumu In Dream. Režisors Rahi Rezvani skaidro, ka video esot uzņēmis pusi kā dokumentālo filmu, pusi kā koncertu, šādi parādot Toma Smita, Editors solista, transformēšanos, esot uz skatuves.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!