Noskaties MUSE jaunāko mūzikas video Dead Inside

Raksta attēls - Noskaties MUSE jaunāko mūzikas video Dead Inside Ekrānuzņēmumu kolāža

29.04.2015 / Inese Grīnberga

Melnas acis, balts pulveris un bezpilotu lidaparāti. Britu rokmūzikas grandi Muse laiduši klajā videoklipu singlam Dead Inside.

28.aprīlī tika publicēts jaunākais alternatīvās rokgrupas Muse mūzikas video singlam Dead Inside no jūnijā gaidāmā septītā grupas albuma Drones.

Vēl pirms videoklipa publicēšanas mūziķu fanus kacināja attēlu dalīšanās vietnē Instagram publicētie attēli un video no filmēšanas laukuma, kas deva norādes uz gaidāmajiem video elementiem.

Videoklipā piedalās amerikāņu laiketīgās dejas dejotāji Will N Wingfield un Kathryn Renée McCormick, kas daudziem varētu būt zināmi on TV šova So you think you can dance. Bez tam Kathryn Renée McCormick filmējusies filmās Step-Up Revolution, Dance-Off un seriālā CSI. Dejas uzvedumu veidojusi horeogrāfe Tessandra Chavez, kas piedalījusies pasaules slavenu šovu (American Idol, X Factor USA un America’s Got talent ) tapšanā, savukārt videoklipa režisors Robert Hales savā mākslinieciskajā darbībā ir sadarbojies un veidojis mūzikas video tādiem izpildītājiem kā Justin Timberlake, Nine Inch Nails, Miley Cyrus, Britney Spears u.c.

Šī gada sākumā grupas līderis Metjū Belamijs (Matthew Bellamy) paziņoja, ka turpmākajos koncerots grupa virs skatītājiem ir plānojusi lidināt bezpilotu lidaparātus (drones), kas ir grupas gaidāmā albuma nosaukumā un redzami arī jaunajā videoklipā. 

Papildinot grupas iepriekšējos izteikumus par koncertu plāniem, nesenā intervijā Belamijs sacīja, ka Muse vienmēr paticis lietot modernās tehnoloģijas šovos - jaunākos video ekrānus, lāzerus un gaismu efektus- jebko, kas šobrīd ir aktuāls. Bezpilota lidaparāti acīmredzami ir pietiekoši interesanti, lai izmēģinātu tos ne tikai video filmēšanā, bet arī koncertšovu laikā.

Grupas septītais studijas albums ar nosaukumu Drons tiks izdots šī gada 8.jūnijā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!