Pamanīts Soundcloud - AVERAGEKIDLUKE

Raksta attēls - Pamanīts Soundcloud -  AVERAGEKIDLUKE Publicitātes foto

26.02.2021

Mūzikas straumēšanas vietne Soundcloud tika izveidota pirms vairāk kā desmit gadiem un citu platformu vidū izceļas ar popularitāti tieši jaunu, savas karjeras pašā sākuma stadijā esošo mūziķu vidū. Nav noslēpums, ka šo platformu izmanto arī ierakstu kompāniju mākslinieku un repertuāra izaugsmes speciālisti, meklējot jaunus talantus ar kuriem papildināt zvaigņotās mūzikas industrijas debesis! Viens no tādiem atradumiem ir AVERAGEKIDLUKE.

Tieši tā ir noticis ar 19 gadus jauno reperi, kura dzīslās plūst Somu un Amerikāņu asinis. Viņa plūstošais un melodiskais repa rečitatīvs pārsteidza Warner Music kompānijas cilvēkus. Drīz vien mūziķis tika uzaicināts ierakstīt dziesmas profisionālā studijā kopā ar starptautiskiem producentiem -Evertime (Lil Tecca) un MVAbeats (Lil Skies, Young Thug, DaBaby).

No tā brīža jaunais reperis  AVERAGEKIDLUKE studiju atstāj tikai, lai dotos uz skolu vai kārtīgi izgulēties: “Radīt jaunas dziesmas mani idvesmo cilvēki un notikumi manā ikdienā. Dažkārt dziesmas ir par attiecībām, kurās pats esmu bijis iesaistīts, dažkārt tie ir novērojumi un iejušanās kādā tēlā. Tas man palīdz radīt daudzveidīgu dziesmu katalogu, ko ar nepacietību gribu atrādīt saviem klausītājiem. Esmu diezgan pacietīgs cilvēks, bet kad runa ir par mūziku, tad kļūstu ļoti nepacietīgs un kolīdz dziesma pieņēmusi formu, vēlos to jau dot tālāk.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!