Publiskotas iepriekš nedzirdētas Deivida Bovija dziesmas

Raksta attēls - Publiskotas iepriekš nedzirdētas Deivida Bovija dziesmas Ekrānšāviņš

18.10.2016 / Parmuziku.lv

2015. gada nogalē Deivids Bovijs sarakstīja mūziklu "Lazarus", kas 21. oktobrī būs pieejams arī CD, ar ļoti patīkamu bonusu - Deivida Bovija iepriekš pēdējām trim dziesmām “When I Met You”, “No Plan ” un "Killing time".

Dziesma “When I Met You” šorīt piedzīvoja pirmatskaņojumu radio BBC 6 ietvaros. "No Plan" kā pirmie atskaņoja Radio 2 (45:45 min). "Killing time" vēl gaida savu radio pirmatskaņojumu, ziņo ārvalstu mediji.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!