Radiohead strādā pie jauna albuma

Raksta attēls - Radiohead strādā pie jauna albuma Ekrānšāviņš

16.10.2015 / Parmuziku.lv

Radiohead ģitārists Džonijs Grīnvuds (Jonny Greenwood) radio intervijā izteica cerību, ka grupa nākamgad varētu izdot albumu un doties koncerttūrē.

Intervija notika krievu valodā un sākotnēji izskanēja neprecīzs tulkojums, sakot, ka grupas jaunais albums jau ir gatavs un grupa nākamgad dosies koncertturnejā.

Lai radušos situāciju atrisinātu, grupas ģitārists sociālo mediju vietnē Twitter paskaidroja, ko patiesībā domājis intervijas laikā, sakot, ka grupa ir nopietni strādājusi studijā un nu jāatlasa labākās kompozīcijas. Mūziķis arī piebilda, ka grupa cer doties tūrē nākamgad.  

Septembrī Twitter jau parādījās fotogrāfija no grupas ieraksta sesijas, netieši apstiprinot Radiohead darbu pie jaunā albuma. Fotogrāfijas autors bija komponists Roberts Zīglers (Robert Ziegler), kas palīdzēja grupai arī iepriekšējā albuma tapšanas laikā. 

Fotogrāfijā bija attēloti grupas Radiohead dalībnieki, kas sarunājas ierakstu studijā.

Avots: NME.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!