Red Hot Chili Peppers atgriežas ar jaunu dziesmu "Dark Necessities"

Raksta attēls - Red Hot Chili Peppers atgriežas ar jaunu dziesmu "Dark Necessities" Ekrānšāviņš

05.05.2016 / Parmuziku.lv

Amerikāņu rokgrupa "Red Hot Chili Peppers" piedāvā klausītājiem pirmo singlu "Dark Necessities" no šogad gaidāmā albuma "The Getaway", kas tiks izdots 17. jūnijā.

Šobrīd ir uzsākts albuma miksēšanas process, par kuru atbildīgs ir  Naidžels Godričs (Nigel Goldrich), kuru pazīstam kā Toma Jorka grupas "Atoms for Peace" dalībnieku. Savukārt "The Getaway" producenta uzdevumi šoreiz uzticēti Danger Mouse, nevis grupas ilgadējam producentam Rikam Rubinam (Rick Rubin).

"Red Hot Chili Peppers" šajā vasarā koncertēs Eiropas festivālos, no kuriem mums vistuvākais ir Polijā notiekošais Open'er festivāls.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!