Naivais brīvdabas minifestivāls «Āboļdārzs» 2020

Raksta attēls - Naivais brīvdabas minifestivāls «Āboļdārzs» 2020 Publicitātes foto

24.02.2020

Jau ceturto reizi tiecoties trāpīt tieši ābeļu ziedēšanas laikā, kad prāti kļūst naivāki, aicinām uz minifestivālu «Āboļdārzs» 9. maijā ar koncertiem, miničempionātiem un laiskām darīšanām zem ābelēm un 10. maijā ar īpašu māmiņdienas koncertu un citām rosībām.

Pavasaris ir laiks, kad mostas kustoņi mazi un lidoņi lieli, ziedi sprāgst vaļā un bites ar saldumiem bizo pa apkārtni. Laiks, ko gribas vadīt baltu kupenu dārzā, basu kāju pa smilšu kasti brist, pie ugunskura dzert tēju, laiski zvilnēt «banānu mizā» un baudīt mūziku.

Šogad 9. maija minifestivāla pildījumā - savu skaņas pasauli būvēs ar vokāliem eksperimentiem, klavierimprovizāciju un dvēseliskiem ritmiem Jāņa Šipkēvica mūzikas projekts «Shipsea».

Prieku un mīlu atsaiņos un izdalīs regeja grupa no Lietuvas «Ministry of Echology» vedot cauri klasiskam un digitālam regejam, roka un rub-a-dub mūzikas žanriem.

Tradicionālos džeza ritmos iekustinās Ineses Bērziņas kvartets, kur Inesi daudzi atpazīs arī kā grupas «The Coco’nuts» pianisti un vienu no vokāliem.

Mieru dārzā atvedīs Kārlis Kazāks. Izlasot viņa vārdu vien stresi zūd kur nu kurais.

Gadsimtu tālos ceļojumos ievilks tradicionālās mūzikas grupa «Skandi». «FireSpirit» nakts uguns performance iespīdinās un parādīs ābeļdārzu pilnīgi citā gaismā.

Visiem acu priekšā esošos, bet sen aizmirstos «Zilus Brīnumus» rādīs Aldis Kalniņš. Ar knosībām jūs nodarbinās - Ritma darbnīca, kas ļaus iemēģināt skaņas ikkatram. Slackline ļodzīgās virves uz kurām pārbaudīt un trenēt līdzsvara izjūtu. Sensorās kastes un citus bērna attīstības un pilnveidošanas procesu darbnīcu vadīs «Kids GYM». Zemgales sētas «Everti» klūgu masāža un neirografika un Yury Podusov tējas ceremonija. Toma uzkodu darbnīca. Skaistām rotām rotāties līdzēs «Sudraba pīlādzis». Mezglos nesapīties iemācīs Ances mezglojumi, bet Liene Ulmane uzzīmēs Tevi. Senajā ābeļdārzā un «Radi Vidi» fantāziju pasaulē brīnumi kļūs īsti!

Knašākie sacensību garu varēs izpaust un cīnīties par garšīgām balvām miničempionātos - galda hokejā, Banana Chill kendamā, dambretē un radiovadāmo modeļu trasē. Skraidīt un meklēt punktus un gūt garšīgas balvas varēs minirogainingā sadarbībā ar tūrisma un orientēšanās sporta klubu EkoO.

Kā arī varēsiet baudīt ņammas no kafejnīcas «Sēdnīca», «Mr. Plūmes» sidrus, craft beer «Nurme» alu, laizīt Skrīveru mājas saldējumu, veldzēties ar garšās bagātinātajām «Ābolis»  ābolu sulām, laiski zvilnēt «Banana Chill» šūpuļmaisos un visādi citādi jauki vadīt laiku starp ābelēm.

Audiovizuālā programma   
13:30 Ineses Bērziņas kvartets
15:00 dziesminieks Kārlis Kazāks
16:30 tradicionālās mūzikas grupa «Skandi»
18:00 regeja grupa «Ministry of Echology» (LT)
20:00 Jāņa Šipkēvica mūzikas projekts «Shipsea»
22:00 uguns performance
 
Aktivitāšu programma   
13:00-18.00 Miničempionāti dambretē, radiovadāmo modeļu vadīšanā, kendamā un galda hokejā
13:00-18.00 Eko O minirogainings
16:30-17.00 Alda Kalniņa «Zili Brīnumi» fizikas šovs
16:00-18:00 Yuriy Podusov tējas ceremonija
Dienas garumā – Ritma darbnīca, Neirografika un klūgu masāža, ļodzīgās virves - līdzsvara treniņš, Kids GYM, Ances mezglojumi, portretēšana, uzkodu darbnīca un ceram priecēt arī ar citām aktivitātēm

 

Romantisku nakti varēs aizvadīt «Daydreamers» zvanu telšu viesnīcā* vai zem ābelēm savās teltīs. Laisko svētdienas rīta branču piedāvās «Sēdnīca». ( * iepriekš piesakoties uz )

10. maijā rīta īpašs māmiņdienas koncerts no Via Stella bērnu kora un citām aktivitātēm.

Biļetes – https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3541 Lai saglabātu komfortu, ko veido arī apmeklētāju daudzums, biļešu skaits būs ierobežots.

Minifestivālu atbalsta Vecumnieku novada dome, Keefa Simply Food, kafejnīca Sēdnīca, SIA Ābolis, Slackline un Banana Chill, Bauskas kultūras centrs, Skaistkalnes tautas nams.

Norises vieta «Āboļdārzs», Bārbeles pagastā, Vecumnieku novadā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!