Romas pāvests izdos mūzikas albumu

Raksta attēls - Romas pāvests izdos mūzikas albumu Publicitātes attēls

26.09.2015 / Alise Pabērza

Romas katoļu baznīcas galva Pāvests Francisks I izdos albumu Wake Up!

Ja Vatikānam reizēm mēdz pārmest laikmetīguma trūkumu, tad šis noteikti nebūs tas gadījums. Pāvests Francisks I, kurš ir Romas katoļu baznīcas galva kopš 2013. gada, ir paziņojis, ka 27. novembrī izdos savu pirmo poproka stilā ieturēto albumu Wake Up!

Pāvests uzrunās savus albuma klausītājus dažādās valodās - itāļu, angļu, spāņu, portugāļu un aptuveni 11 dziesmu garais albums vēstīs par mieru, mūžību un palīdzību tiem, kuriem tā visvairāk ir nepieciešama. 

Plašākai publikai jau ir atrādīta pirmā albuma dziesma, savukārt pašu albumu ir iespējams rezervēt iTunes veikalā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!