Spotify radījis īpaši treniņiem paredzētas dziesmu izlases

Raksta attēls -  Spotify radījis īpaši treniņiem paredzētas dziesmu izlases Foto: pexels.com

20.11.2016 / Parmuziku.lv

Mūzikas straumēšanas vietnē Spotify starp klausītākajām pleilistēm atrodama treniņiem paredzētā izlase, kas mēnesī tiek straumēta 300 miljonu minūtes. Tagad sportam paredzētās izlases ir vēl piemērotākas augstas intensitātes treniņam.

Sportistiem paredzētās pārtikas un dzērienu ražotājs Gatorade sadarbībā  Spotify un producentu Steve Aoki radījuši tieši atlētiem paredzētu dziesmu izlasi, lai dotu sportistiem papildu enerģijas lādiņu. Šī mūzika atrodama īpašā Gatorade Amplify aplikācijā, trīs dažādos režīmos:

  1. Augstas intensitātes treniņam,
  2. Intervālu treniņam,
  3. Īpašā producenta Steve Aoki sagatavotā enerģiskas mūzikas izlasē.

Katra skaņdarba garums atbilst augstas intensitātes uzdevuma veikšanas ilgumam, šādi palīdzot nemanāmi pāriet no viena intervāla uz otru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!