Vai nākamgad sagaidīsim dokumentālo filmu par grupu Oasis?

Raksta attēls - Vai nākamgad sagaidīsim dokumentālo filmu par grupu Oasis? Ekrānšāviņš

05.11.2015 / Parmuziku.lv

Oasis kodols, brāļi Noels (Noel Gallagher) un Liams (Liam Gallagher), ir piekrituši producentu piedāvājumam, piedalīties dokumentālajā filmā par grupas ceļu uz pasaules slavu. Filmu veidos tas pats radošais sastāvs, kurš veidoja dokumentālo filmu Amy par dziedātāju Eimiju Vainhausu (Amy Winehouse).

Producents Džeimss Gajs – Rīss (James Gay – Rees) un režisors Asifs Kapadia (Asif Kapadia) turpinās veiksmīgo sadarbību, pēc filmas Amy panākumiem, veidojot filmu par Britpop rašanos, parādot grupas ceļu no tās pirmsākumiem līdz pasaules slavai. Filmas veidotājiem ir dota neierobežota pieeja vēl neredzētiem grupas arhīva materiāliem.

Izdevums The Guardian raksta, ka nu arī abi brāļi Galaheri piekrituši filmas veidotāju lūgumiem un sniegs intervijas, kā arī dalīsies ar saviem mīļākajiem grupas Oasis notikumiem.

Screen Daily ziņo, ka filmas pirmizrāde notiks Independent Film Sales industrijas pasākuma AFM, kurš gaidām nākamgad no 4. – 11. novembrim.

Independent vadošais direktors Endrjū Ors (Andrew Orr) komentē: “Oasis, bez šaubām, ir viena no klasiskajām Britu rokgrupām, pasaulē pārdodot vairāk nekā 70 miljonus albumu un definējot veselu mūzikas laikmetu. Grupas pamatā ir brāļi Noels un Liams – labākās rock’n’roll zvaigznes, kas nākušas no šīs valsts (Apvienotā Karaliste, aut.). Mets Vaitkross (Mat Whitecross) filmai piešķirs savu īpašo stilu un rokrakstu, papildinot stāstu par to, kā radās viena no lieliskākajām rock’n’roll grupām vēsturē.”

Grupa Oasis muzikālo darbību beidza 2009.gadā, bet šī gada sākumā klīda baumas par iespējamu grupas atkal apvienošanos. Taču, pat ja atkal apvienošanās paliks vien baumu līmenī, nākamgad fani šajā laikā jau varēs baudīt dokumentālo filmu par grupu ar vēl neredzētiem materiāliem no arhīviem un grupas dalībnieku pārdomām.

 

Avots: NME

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!