Vēlies dziedāt duetā ar Čārliju Putu?

Raksta attēls - Vēlies dziedāt duetā ar Čārliju Putu? Ekrānšāviņš

19.09.2016 / Parmuziku.lv

Faniem tiek dota iespēja dziedāt kopā ar uzlecošo zvaigzni Čārliju Putu (Charlie Puth) aplikācijā Sing!, kuru izveidojusi amerikāņu mobilo aplikāciju kompānija Smule.

Aplikācijas lietotāji var izpildīt dziedātāja hitu “We Don’t Talk Anymore” kopā ar pašu Čārliju. Šo iespēju ir izmantojuši jau 100 tūkstoši cilvēku. Pati dziesma “We Don’t Talk Anymore” aplikācijā izpildīta vairāk nekā 130 tūkstošus reižu.

Aplikācijā Sing! iespējams ne tikai dziedāt duetus kopā ar saviem mīļākajiem māksliniekiem, bet arī izpildīt dažādu dziesmu karaoke versijas. Rezultātā dziesmas var ierakstīt un, ko var zināt, varbūt tieši Tevi ievēros kāds talantu meklētājs!

Aplikāciju iespējams lejuplādēt iTunes AppStore vai Google Play. 

Dziesmu "We Don't Talk Anymore" klausies šeit:

Čārlijs Puts atpazīstamību guvis ar savu debijas singlu “Marvin Gaye”, kuru mākslinieks izpilda kopā ar Meganu Treinori (Meghan Trainor).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!