VIDEO: M.I.A. laiž klajā jaunu klipu "Go Off”

Raksta attēls - VIDEO: M.I.A. laiž klajā jaunu klipu "Go Off” Ekrānšāviņš

15.07.2016

Dziesmu "Go Off" producējuši pasaulslavenie "Skrillex" un "Blaqstarr".

Dziedātājas M.I.A. jaunākā dziesma "Go Off" savu pirmatskaņojumu piedzīvojusi pagājušās nedēļas beigās BBC1 radio ēterā, kurā tika arī apskatīts šīs dziesmas videoklips. Māksliniece teic, ka klipā nav vēlējusies izmantot cilvēku klātbūtni, bet atrādīt vienkāršus sprādzienus, kas nesaistās ar vardarbību. Tas viņai ir arī izdevies – klipā redzami iespaidīgi kontrolēti sprādzieni akmeņainās raktuvēs. 

M.I.A. piebilst, ka viņas gaidāmais albums A.I.M., kurš būs pieejams jau šī gada 9. septembrī, būs dziedātājas pēdējais albums. M.I.A. šo albumu sauc par “tīrāko" albumu līdz šim, ar to domājot, ka pašai dziedātājai nav ne mazāko šaubu par dziesmām, kuras būs dzirdamas gaidāmajā albumā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!