VIDEO: Šis 2017. gada mūzikas grāvēju "mashup" izraisīs tevī visas iespējamās emocijas

Raksta attēls - VIDEO: Šis 2017. gada mūzikas grāvēju "mashup" izraisīs tevī visas iespējamās emocijas Ekrānšāviņš no video

07.12.2017 / Parmuziku.lv

Ikgadējais popmūzikas karstāko radio hitu "mashup" ir klāt, un šoreiz to sarūpējis Endijs Vū (Andy Wu), radot 118 labāko hitu apvienojumu.

Joki par to, ka mūsdienu popmūzika izklausās kā viena gara dziesma, nav nekāds jaunums. Topošais mūziķis pierāda, ka, apvienojot visus viena gada superhitus, izdodas ne tikai gara, bet visnotaļ baudāma dziesma. 

Izrādās, ka aiz šī "mashup" ir stāsts par paša dīdžeja "perfektajām pūlēm". Kā autors atklāj savā YouTube kanālā - maijā viņa kanāls tika slēgts sakarā ar autortiesību problēmjautājumiem. Šis notikums licis topošajam mūziķim nopietni pārdomāt savus turpmākos karjeras plānus, taču ar sekotāju atbalstu viņš atguvis savu kanālu un saturu. Tā rezultātā tapis šis 2017. gada dziesmu "mashup", ar kuru jaunais mūziķis vēlējies paust dažādas emocijas un grūtības šajā gadā, kuras noslēgumā tomēr noveda pie perfekta rezultāta. Tāpēc arī "mashup" nosaukums - "Perfect Struggle". 

118 dziesmas ir sadalītas sešās dažādās daļās: "Cultivate", "Struggle", "Heal", "Intensify", "Relive", "Perfect", kur, piemēram, posms "Struggle" un tajā iekļautā dziesma "Heavy" ir veltījums mūžībā aizgājušajam "Linkin Park" līderim Česteram Beningtonam (Chester Bennington). No sirdi plosošiem līdz patiesas laimes brīžiem - Endijs atspoguļojis visu. 

Cik dziesmas atpazīsti?

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!