Vills Smits veic lieliskāko uznācienu Džimija Falona nakts šovā

Raksta attēls - Vills Smits veic lieliskāko uznācienu Džimija Falona nakts šovā Ekrānšāviņš

29.07.2016

Visi, galīgi visi bija stāvā sajūsmā!

Vils Smits zina, kas ir izdevies uznāciens. Jaunākajā Džimija Felona nakts šovā filmas "Suicide Squad" zvaigzne Vils veica ne vienu, ne divus, un pat ne trīs! Bet veselus četrus lieliskus uznācienus. Protams, ka katrs nākamais pārspēja iepriekšējo. Starp citu, filma "Suicide Squad" uz lielajiem ekrāniem nonāks jau 03.08. Uzzini vairāk par filmas pirmizrādi - Kinoblogeri facebook!

Noskaties video: 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!