Weekend Festival Baltic otrā diena uzstāda apmeklējuma rekordu

Raksta attēls - Weekend Festival Baltic  otrā diena uzstāda apmeklējuma rekordu Foto: Artur Klint

06.08.2016 / Parmuziku.lv

Festivāla otrā diena pulcēja vēl nebijušu skaitu apmeklētāju – 29 000, tādējādi uzstādot jaunu apmeklējuma rekordu divas dienas pēc kārtas. Sestdienas Festivāla otrā diena pulcēja vēl nebijušu skaitu apmeklētāju – 29 000, tādējādi uzstādot jaunu apmeklējuma rekordu divas dienas pēc kārtas.

Otrajā dienā festivāla teritorijā joprojām turpināja valdīt pozitīvā atmosfēra - jau no plkst. 14:00 cilvēku pūļi ar jaunu enerģiju iedzīvināja festivālu.  Uz skatuves kāpjot "Temper2", ballīte varēja sākties! Uz Live stage uzstājās divi latviešu pārstāvji – "PeR" un "Prāta Vētra". Abu grupu sniegtie priekšnesumi iekustināja kaimiņvalstu melomānus un noteikti ieguva sev ievērojamu skaitu jaunu fanu arī no Igaunijas.

Kad uz skatuves kāpa viens no otrās dienas galvenajiem māksliniekiem EDM pašreiz karstākajiem mūziķiem – Martin Garrix, cilvēku pūlim bija neiespējami saskatīt beigas. Apmeklētāju enerģija, kombinācijā ar mūziku un iespaidīgo gaismu šovu, klātesošajiem un, kā atzina arī pats mūziķis, sniedza absolūti neazimirstamu pieredzi. 

Weekend Festival Baltic trešā diena jau ir sākusies un vakarā tiks sagaidīti tās galvenie varoņi  Rudimental DJ, Afrojack un Dmitri Vegas & Like Mike.

Baltijā lielākais deju mūzikas festivāls norisinās no 4. līdz 6. augustam Pērnavas pludmalē, Igaunijā. Festivāls norisinās otro gadu pēc kārtas, un iepriekšējā gadā festivālu apmeklēja vairāk nekā 80 tūkstoši cilvēku. Vairāk informācijas:www. weekendbalttic.com.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!