Tiesto, Martin Garrix un mūsu pašu Brainstorm papildina Weekend Festival Baltic mākslinieku sarakstu

Raksta attēls - Tiesto, Martin Garrix un mūsu pašu Brainstorm papildina Weekend Festival Baltic mākslinieku sarakstu Publicitātes foto

16.05.2016 / Aiga Leitholde

Weekend Baltic Festivāls savu jau tā iespaidīgo mākslinieku programmu papildinājis ar virkni mūziķu no visas pasaules.

Kā minēts iepriekš, šogad festivālam pievienota arī Dzīvās mūzikas skatuve, uz kuras kāps pašmāju iemīļotā grupa BRAINSTORM jeb Prāta Vētra. Uz galvenās skatuves līdzās jau izziņotajiem AVICII, ROBIN SCHULZ, AXWELL & INGROSSO, STEVE AOKI, LOST FREQUENCIES, SIGMA, DMITRI VEGAS & LIKE MIKE, RUDIMENTAL un citiem pievienosies arī MARTIN GARRIX, kurš ar savu singlu “Animals” ir iekarojis elektroniskās deju mūzikas topu virsotnes Lielbritānijā, Beļģijā un citur, kā arī īsta deju mūzikas leģenda – TIESTO, kurš bija pirmais DJ Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā 2004. gadā, kā arī pirmais Dj, kurš izpārdevis 25 000 vietu arēnas koncertu.

Baltijas vēsturē lielākā un dārgākā festivāla mākslinieku programmu  papildina arī drum’n’bass mākslinieks NETSKY, kurš nesen izpārdeva koncertu Igaunijā, holandiešu DJ un producents DON DIABLO, mistiskais DJ Bl3nd, pašmāju DJ [Ex] da Bass, kā arī uz Dzīvās mūzikas skatuves kāps atraktīvie PeR. 

Mākslinieku sarakstam pievienojas arī Pep & Rash, JustinPrime, Watermät, Radistai, NOEP, Würffel, Epordwerk, I Wear* Experiment, Temper2, Kristjan Hirmo, Kert Klaus, MHKL, Erkki Sarapuu, Andres Puusepp, Sven Aursoo, Bad J, Planeet, Dr. PhilGood, Bombossa Brothers, Paul Oja, Kermo Hert, Lia Lasse, Second Level, Niskerone, Orkidea, Futuristik, Hot’n Handsome, Coverk x Byte, Alex Wave, Heavyweight un Diana D. 

Apstiprinātie mākslinieki ceturtdienā, 4. augustā: Avicii, Knife Party, Steve Aoki, Darude, Deorro, DVBBS, Example (live), Jack Perry, Lost Frequencies, Matisse & Sadko, Mr.Belt & Wezol, Redfoo (live), Sigma (live), Sam Feldt, TJR, Will Sparks, Infected Mushroom (live), Ummet Ozcan;

Piektdienā, 5. augustā: Axwell & Ingrosso, Aronchupa, Disiciples (live), Otto Knows, Michael Calfan, Chicane, Robin Schulz, Showtek, Syn Cole, Headhunterz, Brennan Heart, Elina Born (live), Tigerlily;

Sestdienā, 6. augustā: Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike, Alan Walker, Rudimental, Isac Elliot, Alex Mattson, ATB, Bassjackers, Sigala, Tungevaag & Raaban, Cartoon (live), Wildstylez, Proteus, Coone, Da Tweekaz.

 

Vasaras karstākā ballīte Weekend Festival Baltic no 4.līdz 6.augustam norisināsies vienā no skaistākajām pludmalēm Baltijā – Pērnavā. Biļetes uz festivālu ir pieejamas mājaslapā www.weekendbaltic.com, kā arī visās Biļešu Serviss kasēs. Trīs dienu biļešu cena: sākot no 99 €.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!