Zināms Kanjē Vesta albuma relīzes datums

Raksta attēls - Zināms Kanjē Vesta albuma relīzes datums Ekrānšāviņš.

09.01.2016 / Parmuziku.lv

Ekscentriskais reperis, mūzikas producents Kanjē Vests publiskojis jaunu singlu "RealFriends" un paziņojis, ka jaunais albums gaidāms 11. februārī. Klausītājiem ir iespēja novērtēt arī fragmentu no Vesta un Kendrika Lamāra sadarbības dziesmā "No More Parties in LA".

Lai gan albumam vēl nav apstiprināta dziesmu saraksta, šobrīd publiskoti singli "Only One", "All Day," un  "FourFiveSeconds". Tāpat pavisam iespējams, ka kopā ar Sia sarakstītā "Wolves" arī būs iekļauta gaidāmajā albumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!