Zviedru izcelsmes dziedātāja Sabina Ddumba izdod jaunu singlu “Time”

Raksta attēls - Zviedru izcelsmes dziedātāja Sabina Ddumba izdod jaunu singlu “Time” Publicitātes foto

23.10.2016 / Parmuziku.lv

Sabina Ddumba izdod savu nākamo singlu ar nosaukumu "Time", pēc iepriekš jau atzinību guvušās dziesmas" Not Too Young". Dziemas autori ir pati Sabina un producents MNEK. Zviedru dziedātājas albums gaidāms 28. oktobrī ar nosaukumu "Homeward Bound", līdz autors un producents Wolf Cousins (no Max Martin komandas).

Sabina Ddumba ir viena no 2015-16 gada cerībām Zviedru mūzikas scēnā. Agrāk 2016. gadā Sabina izdeva trešo singlu "Not To Young", kas ieguva Platīna statusu Zviedrijā vien pāris mēnešos. 

Spotify izvēlējās Sabina kā 2015. gada Nordic Spotify Spotlight mākslinieku, kas ir vēl viens labs rādītājs tam, ka Sabina Ddumba notiekti ir labs Zviedru mūzikas eksporta potenciāls. 

Sabina Ddumba savu mūzikas karjeru aizsāka Tensta Gospeļu korī, bet jau pēc pirmā debijas singla "Scarred for Life" izdošanas, Warner Bros  US piedāvāja sadarbību un tika noslēgts līgums. 

'Best Dressed Female' - Elle

2016. gada sākumā Sabina ieguva Visslabāk ģērbtās sievietes titulu pretižajā un lielākajā Zviedrijas modes industrijas pasākuma "ELLE stila balva". Žūrijas komentārs bija šāds: "Ar savu silto un spēcīgo vokālu Sabina ir ieguvusi neskaitāmus fanus, bet ar savu izteikto un košo stilu viņai ir viss, kas nepieciešams spožai nākotnei."

H&M "On The Rise" x Sabina Ddumba

H&M jaunā koncepta līnija  ”On The Rise” izceļ māksliniekus, mūziķus, aktierus un citus talantīgus cilvēkus visā pasaulē. Sabina tika pieaicināta projektam, bez intervijas un portreta fotosesijas, kas tiks publicēta starptautiski, Sabina prezentē jauno, ilgi gaidīto H&M sadarbību ar Kenzo, kas tiks atklāta šī gada Novembrī. Mūzikas video arīdzan tiks prezentēts ar H&M starpniecību. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!