“Sõla” uzvar Eiropas koru Grand Prix konkursā Varnā

Raksta attēls - “Sõla” uzvar Eiropas koru Grand Prix konkursā Varnā Publicitātes foto

16.05.2016 / Parmuziku.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē Georgi Dimitrova Maija koru konkursā koris “Sõla” ieguva Grand prix.

Bulgārijas pilsētā Varnā 14. maija vakarā noslēdzās 37. Starptautiskais prof. Georgi Dimitrova Maija koru konkurss, kas ir arī viens no sešiem Eiropas Grand Prix – augstākā līmeņa koru konkursiem pasaulē (European Grand Prix for Choral singing) – posmiem, kurā uzvaras laurus plūca Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sõla” diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!