Šo piektdien Saldū norisināsies festivāla LMT Summer Sound pre-party hiphopa nakts

Raksta attēls - Šo piektdien Saldū norisināsies festivāla LMT Summer Sound pre-party hiphopa nakts Attēlā Reiks, publicitātes foto

09.06.2016 / Parmuziku.lv

10.jūnijā Saldus klubā “Muziķene” notiks pašmāju lielākā pludmales festivāla LMT Summer Sound otrais iesildīšanās pasākums “Ceļš uz LMT Summer Sound”, kas vienlaicīgi kļūs arī par sezonas grandiozāko reģionālo hiphopa mūzikas pasākumu.

Pasākumā uzstāsies hiphopa izpildītāji Reiks, Edavārdi un Kaņepe, Hiphopa un R&B mūzikas izpildītājs Mazais Zaļais (Jānis Krūmiņš), reperis Ozols ar īpaši sagatavotu DJ setu ar “Goddigaz” hiphopa vinila plašu izlasi, elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc un virtuozais multiinstrumentālists Rick Feds, kas kopā ar vizuālo izteiksmju meistaru Mārtiņu Dāboliņu piepildīs kādreizējās Saldus mūzikas skolas telpas ar vēl neredzētu skaņas un gaismas performanci. Pagalmā uz lielā brīvdabas ekrāna būs iespēja vērot jaunākos pašmāju mūzikas videoklipus, kā arī jaunā režisora Dāvja Dreimaņa īsfilmu par divām hiphopa paaudzēm “Laiks ir uzvarējis”.

Reiks

Reiks, īstajā vārdā Arvis Reiks, Latvijas hiphopa aprindās ir labi zināms izpildītājs un apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka publika Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu un pašmāju lielākās skatuves. Šogad Reiks gatavo debijas albumu, no kura jau izdevis četrus singlus, kas kopumā pārsnieguši miljonu skatījumu Youtube. Koncertā Saldū līdzās Reikam uz skatuves kāps arī Elfs, Deniss, Jānis Krūmiņš (Mazais Zaļais) un Gunārs Bītz (iepriekš zināms arī kā Guncha Beatbox).

Edavārdi

Edavārdi ir repa izpildītājs, kurš kopš 2005. gada izdevis 5 relīzes un neskaitāmas solo dziesmas, kā arī piedalījies vairākos pašmāju repa albumos un izlasēs. Edavārdi ir daļa no bijušā PKI kolektīva, kā arī 1/3 no supergrupas Riekstu Armija. Jaunākais Edavārdi albums “Galvaskauss” aizvadītajā gadā bija nominēts mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”.

Ozols

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Pēc vairāku gadu radošā pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”, kurš šajā gadā saņēma arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” nominācijā “hiphopa albums”. Paralēli solo karjerai, Ozolu itin bieži iespējams sastapt klubos kā DJ. Saldus kluba “Muziķene” pagalmā klātesošajiem būs iespēja baudīt Ozola hiphopa vinila kolekciju “Golddigaz”.

Kaņepe

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Saldus. Daudziem latviešu hiphop mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs. Pasākumā Kaņepe prezentēs savu jaunāko videoklipu.

 

Kluba “Muziķene” viesus sagaidīs arī pats namatēvs, DJ Ziggy, kas parūpēsies, lai ballīte noritētu visaugstākajā kvalitātē! Pasākuma sākums plkst. 22:00, ieeja 4 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!