“Turaidas roze” sāk ImKas jubilejas svinības!

Raksta attēls - “Turaidas roze” sāk ImKas jubilejas svinības! Foto: Raimonds Birkenfelds

10.04.2016 / Parmuziku.lv

Ar neaizmirstamu koncertu un stāvovācijām koncertzālē “Baltais Flīģelis”, grupa “Turaidas roze” sestdien uzsāka komponista Imanta Kalniņa 75 gadu jubilejas ieskandināšanu, kas turpināsies maijā koncertos Alūksnē, Rēzeknē, Cēsīs un Rīgā.

Par godu komponista jubilejai ansamblis “Turaidas roze” ir sagatavojis īpašu koncertprogrammu, kas veltīta grupas dibinātāja un dziesmu autora apaļajai gadskārtai, iekļaujot koncerta programmā gan populārākos grupas hitus, gan līdz šim retāk atskaņotus skaņdarbus.

“Speciāli šai koncertturnejai esam sagatavojuši dziesmu ciklu “Kurpnieks un kurpniecīte”, kas līdz šim nav bijis mūsu koncertprogrammās”, teic Uģis Roze. “Protams, neizpaliks arī publikas iemīļotākie skaņdarbi - “Kas dzīvo tanī pusē?”, “Nelaid, māte, bērnus mežā”, “Apvij rokas”, “Svētku diena” un citi, kurus publika vēlas dzirdēt atkal un atkal tieši mūsu - ansambļa “Turaidas roze” izpildījumā”, piebilst dziedātāja Olga Rajecka

Ansamblis “Turaidas roze” tika dibināts 1985. gadā un par tā izteiksmīgāko muzikālo vizītkarti kļuva komponists Imants Kalniņš, kā arī solisti Olga Rajecka un Uģis Roze, kļūstot par latviešu estrādes mūzikas pagājušā gadsimta 80 gadu neaizstājamu vērtību.

Nākamie ansambļa “Turaidas roze” koncerti notiks 6. maijā – Alūksnes kultūras centrā, 19. maijā – Vidzemes koncertzālē Cēsīs, 20. maijā – Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē un noslēgsies 29. maijā ar koncertu kinoteātrī “Splendid Palace”. Biļetes uz koncertiem ir pieejamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv . 

Informācija skatītājiem, kuri bija iegādājušies biļetes uz grupas plānoto koncertu koncertzālē “Rīga” – jūsu iegādātās biļetes ir derīgas uz koncertu “Splendid palace” un biļešu apmaiņa tiks veikta stundu pirms koncerta sākuma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!