Industrijas Ziņas

Ādas balināšana, mēles pīrsings un citi trakumi. 11 skandalozākie pasaules mūziķi

Raksta attēls - Ādas balināšana, mēles pīrsings un citi trakumi. 11 skandalozākie pasaules mūziķi Foto: Instagram

12.08.2015 / Antra Bērtule

Kanje Vests vienmēr būs aktuāls tāpēc vien, ka mēdz publiski izrunāties, taču arī pārējie listes dalībnieki prot izcelties!

1. Mailija SairusaMēles, krūtis un rokenrols. Daudz rokenrola. Viņas Instagram konts to lieliski pierāda.

 

2. Kanje Vests

 

Ja jums vajag izgāzt Grammy ballīti vai arī telpā ir nepieciešams pats svarīgākais cilvēks kosmosā, Kanje to piegādās jebkurā diennakts laikā!

 

3. Madonna

 

Viņai nerūp, ko par viņu domā tu vai kāds cits. Madonna iemieso sevī visu, kas ir anarhisks un amorāls. Tādēļ ka Madonna ir Madonna. Un, ja vajadzēs, viņa arī turpmāk bučosies ar jauniem vīriešiem uz skatuves.

 

4. Lady Gaga

 

Kurpes uz 30 cm augstiem papēžiem, gaļas kleita, ādas bikses, vienradži..Lady Gaga velk mugurā pilnīgi visu trakāko, ko vien tu vari iedomāties.

 

5. Britnija Spīrsa

 

Lai gan Spīrsa ziedu laikus piedzīvoja 1990. gadu beigās, viņa joprojām pamanās iekļūt dažādos zvaigžņu brīžos, skūpstoties ar Madonnu, valkājot ādas tērpus un arī..čūskas ap kaklu.

 

6. Rianna.

 

Rianna pelna īstas sliktās meitenes slavu ar kontroversāliem video, kurus pusaudžiem īsti nav ļauts skatīties..turklāt viņai ir asa mēle un augsta pašapziņa!

 

7. Maikls Džeksons.

 

Supermegazvaigzne, kurš savas karjeras laikā ir veicis neskaitāmas plastiskās operācijas, veicis sejas ādas balināšanu un iekūlies citās skandalozās situācijās. Džeksona mūzika turklāt jau ir kļuvusi par klasiku.

 

8. Eminems.

 

Eminems vienmēr ir izcēlies ar ekstrēmi tiešām un rupjām lirikām.

 

9. Džastins Bībers.

 

Kuram vēl mūsdienās ir izdevies būt tik jaunam un vienlaicīgi skandalozi piesaistīt meiteņu uzmanību? Turklāt reiz Bībers nokļuva arestā par dalību nelegālās automašīnu sacensībās.

 

10. Pīts Dohertijs

 

Savulaik šis britu huligāns pabija arī pie mums, Positivus festivālā, un nu turpina savu trako karjeru, kaujoties ar fotogrāfiem un žurnālistiem, kā arī piekopj dzīvo ātri mirsti jauns filosofiju. Savulaik bijis kopā ar pāragri mūžībā aizgājušo dziedātāju Eimiju Vainhausu.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!