Industrijas Ziņas

Video: Vairāk kā 100 bundzinieku tepat Latvijā vienojas kopējā, sinhronā ritmā

Raksta attēls - Video: Vairāk kā 100 bundzinieku tepat Latvijā vienojas kopējā, sinhronā ritmā Publicitātes foto

04.07.2016 / Parmuziku.lv

Kopā bija sanākuši dažāda vecuma bundzinieki, līdzi ņemot savu bungu komplektu, visi kopā izpildīja dažādas dziesmas.

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, kad Latvijas bundzinieku samitā vienkopus pulcējās vairāk nekā 100 bundzinieki, arī šogad 10. jūlijā, plkst. 12:00, Rīgā, Ghetto games parka teritorijā, notiks lielākais bundzinieku festivāls Baltijā – Baltijas bundzinieku samits!

Baltijas bundzinieku samitā šogad plānots sapulcināt vairāk kā 200 bundziniekus, kas samita laikā sinhroni izpildīs vairākus ritmus un dziesmas. Tas būs īsts muzikāls baudījums ne vien pašiem bundziniekiem, bet arī apmeklētājiem, tādēļ ikviens interesents tiek aicināts jau laikus rezervēt savā kalendārā 10. jūliju, lai bez maksas apmeklētu dalībnieku ziņā lielāko Baltijas bundzinieku saietu.

Arī bundziniekiem, gluži tāpat kā apmeklētājiem, pasākums būs pieejams bez dalības maksas. Samitā tiek aicināts piedalīties ikviens, kas spēlē bungas un kam ir pieejams savas bungu komplekts un paklājiņš.

Bundzinieki tiek aicināti reģistrēties interneta vietnē: www.drumsummit.lv.


Ārpus kopējā un iespaidīgā samita dalībnieku bungu priekšnesuma, Baltijas bundzinieku samitā būs pieejamas Latvijā un Baltijā zināmu bundzinieku meistarklases, dažādi priekšnesumi, bundzinieku krāmu tirgus un dažādi konkursi, tai skaitā, arī Bundzinieku rings.

“Tā būs neaizmirstama svētdiena, kad Grīziņkalns tiks pierībināts bungu skaņām, tādēļ mēs aicinām ne tikai pašus bundziniekus, bet ikvienu interesentu ierasties un radīt vēsturi kopā. Kad vēl būtu iespējams dzirdēt Rīgas centrā sinhroni uzstājoties 200 bundziniekus?” retoriski jautā viens no pasākuma organizatoriem Andžejs Grauds. Viņš aicina ikvienu ritma mīļotāju, neatkarīgi no vecuma, ierasties Ghetto games parka teritorijā Grīziņkalnā 10. jūlijā plkst. 12:00 uz samita atklāšanu, visu dienu pavadīt dažādās aktivitātēs, bet plkst. 18:00 vienoties kopīgajā bundzinieku priekšnesumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!