Spēcīga alternatīvā roka debija mūzikā: grupa “The Tunes ” izdod dziesmu “Range”

Raksta attēls - Spēcīga alternatīvā roka debija mūzikā: grupa “The Tunes ” izdod dziesmu “Range” Publicitātes foto

04.03.2024

Ar pirmo singlu “Range” no šogad gaidāmā debijas albuma “Range of Discovery” klajā nākusi alternatīvā roka puišu grupa “The Tunes”. Dziesma vēsta par ilgi plānota ceļa uzsākšanu, par azartisko satraukumu, gatavību un prieku pirms tā.

“Šīs dziesmas ritmiskā enerģija un ātrais temps sniedz klausītājam sajūtu, ka viņš kopā ar dziesmas varoni tiek iesaistīts ambiciozā piedzīvojumā (kas tiks atspoguļots arī mūsu albumā), kurā ir mīlestība, nodevība, arī trauksme, vientulība un daudz kas cits. Šī dziesma ne tikai veido stāsta fonu, bet arī ir būtiska ceļojuma emocionālās pieredzes daļa. Katra nots un ritma sitiens atspoguļo mūsu varoņu soļus, radot vidi, kurā klausītājs nav vienkārši vērotājs, bet gan piedzīvojuma dalībnieks,” stāsta grupa.

“Mēs esam šo brīdi gaidījuši ļoti ilgi. Beidzot esam nonākuši pie sajūtas, ka esam tam patiešām gatavi. Dziesma nav tapusi tikko, tā ir noslīpēta izpildījumā, iespēlēta, tad “nosēdusies” un pēc tam atkal pielāgota – tā ir augusi ar mums tieši tāpat kā gaidāmais debijas albums. Šis ir pārdomāts un pamatīgs solis. Mūsu nodoms ir radīt mūziku, kas rezonē visos līmeņos, nodrošinot, ka klausītāji ne tikai tiek izklaidēti, bet arī dziļi iesaistīti,” atklāj grupas bundzinieks Matīss Kokins.

Grupa darbojas kopš 2019. gada, sākotnēji izpildot dziesmu kaverversijas ar sastāva nosaukumu “Tu’n’es”, uzstājoties dažādās skolu ballēs un līdzīgos pasākumos. 2022. gadā grupa sevi pieteica ar nosaukumu “The Tunes”, izpildot tikai savu oriģinālmūziku. Grupas sastāvs: Varis Vilciņš (vokāls, ritma ģitāra), Daniels Bērziņš (solo ģitāra, piebalss), Matīss Kokins (bungas, piebalss), Rihards Uztics (bass).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!