Industrijas Ziņas

Čalis dzimšanas dienā grib uzspēlēt kopā ar Foo Fighters. Tiek uzstāties izpārdotā koncertā!

Raksta attēls - Čalis dzimšanas dienā grib uzspēlēt kopā ar Foo Fighters. Tiek uzstāties izpārdotā koncertā! Ekrānšāviņu kolāža

14.07.2015 / Parmuziku.lv

Šī noteikti varētu būt labākā dāvana šī puiša mūžā!

Pēc pāris nedēļas ilgas pauzes līdera Deiva Grola (Dave Grohl) salauztās kājas dēļ, grupa Foo Fighters jau atkal ir atsākusi tūrēt, un jau atkal pārsteidz savus fanus. Vismaz vienu no tiem pavisam noteikti.

Dienā, kad koncerts notika Toronto, tā apmeklētājam Entonijam Bifolči bija dzimšanas diena. Par godu svinīgajam notikumam, puisis izveidoja plakātu, uz kura bija rakstīts „šodien ir mana dzimšanas diena, un es gribu spēlēt bungas!” Plakātu ieraudzīja Grols, kurš patiešām nodrošināja čalim lielāko iespēju viņa mūžā, ļaujot pievienoties uz dziesmu Big Me. Kā redzams, Entonijs to izbaudīja pilnībā.

Jāpiebilst, ka šī nebūt nav pirmā reize, kad Deivs aicina fanus uz skatuves. Šeit, piemēram, ir materiāls no koncerta Hamburgā pirms pusotra mēneša.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!