Deivs Grols no Foo Fighters koncerta laikā salauž kāju, nokļūst slimnīcā, bet atgriežas un nospēlē līdz galam!

Raksta attēls - Deivs Grols no Foo Fighters koncerta laikā salauž kāju, nokļūst slimnīcā, bet atgriežas un nospēlē līdz galam! Ekrānšāviņš

15.06.2015 / Parmuziku.lv

Kas notiek tad, ja koncerta laikā iekrīti bedrē pie skatuves? Deivs Grols jums izstāstīs - nekas labs!

Iespējams, sekojot Enrikes Iglesiasa piemēram, koncerta laikā Zviedrijas pilsētā Gēteborgā ir savainojies grupas Foo Fighters līderis Deivs Grols. Savainojies patiešām nopietni – nokrītot no skatuves, mūziķis pārlauza kaulu savā kājā.

Par traumas nopietnību nebija ne mazāko šaubu jau pašā sākumā, kad Deivs, uzreiz pēc nokrišanas, kas redzama šajā klipā, publikai paziņoja, ka esot salauzis kāju, tagad došoties uz slimnīcu, bet arī apsolīja, ka atgriezīsies cik vien ātri varēs, lai pabeigtu priekšnesumu.

Savu vārdu mūziķis tiešām turēja un jau pēc pārdesmit minūtēm uz skatuves atgriezās. Tiesa, nevarēja ne paskriet, ne ne pastaigāt, bet arī sēžot ģitāru spēlēt un kliegt mikrofonā viņš varēja gana pārliecinoši.

Jāpiebilst, ka solista prombūtnes laikā grupa izpildīja dažādu citu grupu kaverversijas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!