Industrijas Ziņas

Lūk, kāpēc 1000 itāļu vienlaicīgi izpildīja Foo Fighters dziesmu Learn To Fly

Raksta attēls - Lūk, kāpēc 1000 itāļu vienlaicīgi izpildīja Foo Fighters dziesmu Learn To Fly Ekrānšāviņš

31.07.2015 / Normunds Vucāns

Tiešām iespaidīga akcija!

Cerībā sagaidīt savas mīļākās grupas Foo Fighters koncertu Itālijas pilsētā Čezēnā, bariņš šīs pilsētas iedzīvotāju sarīkoja akciju Rockin' 1000, kuras ietvaros 1000 blices fani no visas valsts devās uz Čezēnu, lai kopīgi izpildītu apvienības skaņdarbu Learn To Fly.

Akcijas autori šādā veidā cerēja pievērst grupas uzmanību un panākt, ka tā vēlas uzstāties aptuveni 100 tūkstošu iedzīvotāju lielajā pilsētā. Izskatās, ka tas arī būs izdevies, vismaz spriežot pēc grupas Twitter konta. Vispirms viņi rakstīja šādi, kas tulkojumā nozīmē "Cik jauki, Čezēna".

Savukārt nedaudz vēlāk sociālājā tīklā parādījās ziņa "Uz drīzu tikšanos, Čezēna", ko parakstījis pats Deivs Grols.

Par to, kad notiks koncerts, šobrīd vēl spriest ir pāragri, jo īpaši tāpēc, ka solistam Grolam joprojām ir lauzta kāja. Tas gan viņam netraucē koncertēt, sēžot īpašā tronī. Lai vai kā, iespējams, arī visiem grupas faniem no Latvijas ir vērts padomāt par kādu īpašu veidu kā panākt, lai Foo Fighters uzstājas šeit.

Starp citu, vai atceries, cik jautrs bija oriģinālais Learn To Fly video? Atsvaidzini atmiņu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!