Industrijas Ziņas

Grupa "Ok Go" bezsvara stāvoklī uzfilmē video

Raksta attēls - Grupa "Ok Go"  bezsvara stāvoklī uzfilmē video Ekrānšāviņš

23.02.2016 / Parmuziku.lv

Dziesmas "Upside Down & Inside Out" video filmēts, atrodoties augstu gaisā, aviokompānijas S7 lidmašīnā, spēlējoties ar dažādas krāsas objektiem un disko bumbām.

Par saskaņotu horeogrāfiju šādos sarežģītos apstākļos gādāja grupas solista Deimiena Kulaša (Damien Kulash) māsa - horeogrāfe un arī klipa režisore Triša Zīa (Trish Sie). Lai lidmašīnā radītu bez gravitācijas vidi, lidmašīnai jāveic manevrs, vispirms pametot pasažierus gaisā un tad atgriežoties normālā stāvoklī - šādi uz 30 sekundēm pasažieri ir bezsvara stāvoklī. Līdzīgas sajūtas cilvēks var izbaudīt, augsti palecoties liftā, kad lifts tūlīt apstāsies.

Filmēšanas aizkulises:

Video gatavā versija:

Amerikāņu alternatīvā poproka grupa "OK Go" vienmēr ir izcēlusies ar izdomas un pārsteigumiem bagātiem videoklipiem. Piemēram, "Here It Goes Again" video saņēmis Grammy apbalvojumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!