Industrijas Ziņas

Jāņa Joņeva romānu “Jelgava 94” klausāmgrāmatā ierunājis Edgars Šubrovskis

Raksta attēls - Jāņa Joņeva romānu “Jelgava 94” klausāmgrāmatā ierunājis Edgars Šubrovskis Attēlā: Jānis Joņevs, Publicitātes foto

21.02.2016 / Parmuziku.lv

Ar februāri e-grāmatu abonēšanas serviss Fabula turpmāk piedāvās ne tikai e-grāmatas, bet arī klausāmgrāmatas. Fabula audiogrāmatu sadaļā šobrīd ir 11 audiogrāmatas, no kurām 3 ierakstītas sadarbībā ar skaņu studiju "Jump".

Vairs nebūs nepieciešams kompaktdisku atskaņotājs, lai klausītos grāmatas latviešu valodā. Pāris klikšķi telefonā vai planšetē un klausies jebkur un jebkad: braucot sabiedriskajā transportā, sportojot, stāvot rindā lielveikalā pie kases vai gatavojot vakariņas.

Fabula ierakstījusi jaunākās latviešu literatūras darbus, starp kuriem ir Jāņa Joņeva romāns “Jelgava 94”, ko ierunājis grupas “Ansamblis Manta” līderis un solists Edgars Šubrovskis.

Grāmatas autors Joņevs ir gandarīts par rezultātu, sevišķi atzīmējot Edgara Šubrovska veikumu:

Edgars to visu deviņdesmito dzīvi zina daudz labāk, nekā es. Viņa leģendārā balss iedod grāmatai jaunu dimensiju.

Uz līdzīgas nots iespējams noklausīties Kristīnes Želves darbu “Meitene, kas nogrieza man matus”, ko smalki un izjusti ierunājusi Valmieras teātra aktrise un Spēlmaņu nakts balvu laureāte Inese Pudža.Fabula producējusi arī Ingas Ābeles godalgoto romānu “Paisums”, ko ierunājusi klausītājiem pazīstamā radio ētera balss Elita Marga.

Fabula katalogā ievietotas arī vairākas apgāda “Apostrofs” izdotās klausāmgrāmatas, ieskaitot Viļa Daudziņa ierunāto romānu “Stroika ar skatus uz Londonu” un Jāņa Ezeriņas noveles Jura Strengas izpildījumā.

Fabula ir e-grāmatu bibliotēka "iPhone", "iPad" vai "Android" mobilajām ierīcēm ar iespēju abonēt un lasīt visu, ko un cik grib.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!