Industrijas Ziņas

The Pink Elephant izdod albumu tikai 10 kasetēs

Raksta attēls - The Pink Elephant izdod albumu tikai 10 kasetēs Ekrānšāviņš no video

26.02.2016 / Aiga Leitholde

Šis koncerts kasetē ceļos no viena klausītāja pie otra.

Grupa The Pink Elephant ar debijas albumu Mellowing ir vieni no pamanāmākajiem jaunpienācējiem latviešu mūzikā 2015. gadā. Savukārt grupas otrais albums Cassette Concert pārsteidz ar neierastu koncepciju, kas klausīšanās pieredzi padarīs vārda tiešākajā nozīmē - vienreizēju.

Mēs padodam divas kasetes nedēļā. Kopā desmit. Un tad tie cilvēki noklausās un padod tālāk. Komplektā ir maisiņš ar kaseti, pleijeri un bukletu, kur ir informācija par albumu.

stāsta grupas dalībnieks Rūdolfs Ozols.

Šajā, februāra pēdējā nedēļā, klausītājiem tika izdalītas pirmās divas kasetes. Grupas mērķis ir veicināt klausītāju savstarpējo komunikāciju – lai tiktu pie Cassette Concert noklausīšanās, būs jātaujā, pie kura šobrīd atrodas kasešu pleijeris?

Cassette Concert  ierakstīts Druvas vidusskolā, visai grupai spēlējot kopā dziesmu pa dziesmai.

BBC Radio 5 ziņo – kasetes formāts piedzīvo atgriešanos. Grupas kasetēs ieraksta savus mēģinājumus, šādi gūstot visreālāko priekšstatu par savu dzīvo skaņu. Arī albumi tiek izdoti kasešu formātā. Un Amerikas Ierakstu industrijas asociācija jau meklē veidus, kā veicināt kasešu pārdošanu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!