Noskaties psihodēlisko "The Pink Elephant" video

Raksta attēls - Noskaties psihodēlisko "The Pink Elephant" video Publicitātes foto

23.02.2017 / Parmuziku.lv

Grupa "The Pink Elephant" sadarbībā ar kora Kamēr dalībniekiem un režisoru Aleksandru Okonovu radījusi neparastu un radošu mūzikas video klipu.

Dzīvais izpildījums tika iemūžināts Vāgnera Zālē un ir unikāls piemērs mūsdienu mūzikas daudzveidībai Latvijā. Vērts pieminēt, ka dziesma "Augmented Space Exploder" ir pirmais publiski pieejamais ieraksts no grupas otrā albuma "Cassette Concert", informē grupa.

"Dziesmas noskaņa veidota tumša un velkoša, radot nebeidzamu ilgu sajūtu. Šī ir dziesma par ziemu, par to, kāda sajūta pārņem, kad lielāko dienas daļu jāpavada tumsā, vientulībā un slēpjoties no aukstuma. Tai pat laikā, tā ir arī uzmundrinoša, tas ir tas spirgtais aukstums, kas līdz kaulam saldē un liek neviļus kustēties, darboties un, galu galā, pārdzīvot šos ziemas mēnešus," grupa stāsta par dziesmu.

Videoklips tika uzņemts ar 14 statiskām kamerām, un sniedz nebijušu ieskatu mākslinieku dzīvajā izpildījumā no visdažādākajiem skatupunktiem. Projekts sevī vieno Kamēr koristu lirisko dziedājumu, režisora Aleksandra Okonova radošo vīziju un grupas plašo skanējumu.

“Tā kā Kasetes Koncerts tika izdots analogā formātā - kasetes veidā -, izdomājām, ka arī video vajadzētu būt pēc iespējas tuvākam šai idejai, tādēļ filmējām tāpat kā ierakstījām - vienā piegājienā jeb “dzīvajā”,” tā par videoklipa tapšanu stāsta grupas solists un ģitārists Edvards Broders. “Lielu paldies arī jāsaka Tēlniecības Kvadrenniālei, kas mums atļāva uz vienu dienu ieņemt šīs telpas, kamēr izstāde vēl tika gatavota. Bez viņu atbalsta, iespējams, mēs vēl ilgi būtu iestrēguši ideālās vietas meklējumos.”

Pirms nepilna gada grupa laida klajā savu otro albumu, kas tika izdots tikai kasetēs ar nosaukumu Cassette Concert. Starp grupas līdzjutējiem klīst baumas, ka tas ir kā deviņdesmitajos, pieprasījums pēc kasetēm ir lielāks nekā piedāvājums. Kasetes Koncerta oriģinālums slēpjas tajā, ka izdotas kopumā tikai 20 kasetes, kas tika nodotas grupas faniem, lai vēlāk varētu ceļot no “rokas rokā”. Kasešu ceļojumam var sekot līdzi grupas Instagram kontā vai meklējot mirkļbirku #casetteconcert.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!