Industrijas Ziņas

TOP 10 Latvijas mūziķi, kuru koncertus apmeklēt Positivus festivālā

Raksta attēls - TOP 10 Latvijas mūziķi, kuru koncertus apmeklēt Positivus festivālā

06.07.2015 / Normunds Vucāns

Pašmāju izpildītāji, par kuru priekšnesumiem Salacgrīvā pēc tam runās visi.

Sigma

Piektdien 19.45-20.30 uz Palladium skatuves

Sigma mūzikas kvalitāte ir tik augsta, ka pat kopējā ballītes atmosfērā ir vērts nedaudz nomierināties un to izbaudīt. Iztrakoties šajā koncertā nevarēs, taču pozitīvi uzlādēties pirms vakara galvenajiem notikumiem gan izdosies pavisam mierīgi!

 

Momend

Piektdien 22.15-23.30 uz I Love You skatuves

Lēnām un it kā pa kluso, bet Momend ir tikuši līdz statusam, kad ir vieni no galvenajiem izpildītājiem uz I Love You skatuves. Tie, kas viņus ir redzējuši, jau zina, kādēļ, bet tiem, kam grupas nosaukums joprojām ir jaunums, vienkārši ieteikšu novērtēt koncertu. Būs patiešām aizraujoši!

 

Laika Suns

Piektdien 01.00-02.00 uz I Love You skatuves

Laika Suns koncertos jau tā nekad nav bijis jāsūdzas par enerģijas trūkumu, bet tā kā Positivus nedēļā dienasgaismu ieraudzīs ilgi gaidītais albums Gaismas Lādiņš, emociju būs vēl jo vairāk. Tām savukārt uzstāšanos būtu jāpadara vēl labāku, nekā ierasts no blices sagaidīt, kas klausītājiem nozīmē fantastisku ballīti.

 

DaGamba kopā ar Sinfonetta Rīga un kori Juventus

Sestdien 16.00-16.45 uz Lattelecom skatuves

Aptuveni 100 cilvēku uz vienas Positivus skatuves – kas tāds notiks pirmo reizi un es neņemos prognozēt, kad kāds uzdrošināsies atkārtot ko līdzīgu. Tieši tāpēc nule kā Glastonberijā muzicējušie DaGamba ir jāredz arī Salacgrīvā!

 

Rīgas Modes

Sestdien 16.30-17.15 uz Palladium skatuves

Zinot to, kādus brīnumus grupas solists Kalvis Bormanis allaž ir sastrādājis koncertos festivālu ietvaros, diezgan droši var prognozēt, ka Rīgas Modes arī šoreiz sniegs priekšnesumu, par ko vēlāk runās visi.

 

The Sound Poets

Sestdien 17.00-17.45 uz Nordea skatuves

Dažas jaunās dziesmas un visas zināmākās vecās The Sound Poets koncertu padarīs par gandrīz vai Dziesmu svētkiem. Protams, arī šis būs dzirdams.

 

Niklāvz

Sestdien 17.30-18.30 uz Red Bull Music Academy skatuves

Ļoti iespējams, Niklāvz ir šobrīd labākais Latvijas bītmeikers, kurš uzskatāmi parāda, cik liela māksla var būt elektroniskā mūzika.

 

The Big Bluff

Sestdien 18.00-18.45 uz Palladium skatuves

Vieni no mūsu pārstāvjiem The Great Escape festivālā Braitonā sarīkoja fantastiksu ballīti. Kāpēc gan lai The Big Bluff ko līdzīgu nepaveiktu arī Salacgrīvā?

 

Bandmaster

Svētdien 16.45-17.45 uz Red Bull Music Academy skatuves

Būtu nepareizi vienu no 10 labākajiem deju mūzikas koncertiem festivālā neiekļaut arī šajā sarakstā. Grupas dalībnieki man solīja, ka Positivus būšot dzirdama daudz izteiktāks Bandmaster skanējums, kas tik ļoti nelīdzināsies Royksopp. Atliek tikai ticēt uz vārda un par to pārliecināties Zvejnieku parkā.

 

Alise Joste

Svētdien 17.45-18.30 uz I Love You skatuves

Ja pirms pāris nedēļām vēl varēja būt kādi jautājumi, ir vai nav jāredz Alise festivālā, tad tagad tie ir kļuvuši pavisam lieki. Tik laba dziesma kā Momentary Breakdown kopā ar daļu no pārējā jaunā materiāla vienkārši ir jāizbauda dzīvajā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!