Kas tas i pa čali? Jaunā Latvijas repa sensācija RC

Raksta attēls - Kas tas i pa čali? Jaunā Latvijas repa sensācija RC Foto: Publicitātes foto

20.05.2015 / Normunds Vucāns

Pie Latvijas hiphopa debesīm parādījusies jauna zvaigzne – apvienība Rīgas Centrs jeb RC.

"Cienot žanra tradīcijas, es runāju tieši un par svarīgo - es runāju par sievietēm un naudu. Dziesmas galvenais varonis Kārlis ir jebkurš jauns vīrietis, tas ir jebkurš Rīgas Kārlis, kuru grib sieviete, dziesmā saukta par Alisi," savu pirmo skaņdarbu Kas tas i pa čali komentēja grupas pārstāvji.

Hiphopa apvienība Rīgas Centrs ir dibināta 2015. gadā, tā darbojas galvenokārt Rīgas Centrā un reperus no pilsētas guļamrajoniem neuzskata par īstiem māksliniekiem.

"Mēs gribējām jums pateikt, to, ko jūs jau ziniet - jums reāli nesanāk un jūs s**jat. Mainiet nodarbošanos, sāciet dziedāt," savu viedokli par citiem reperiem pavēstīja RC pārstāvis, kurš vēlējās palikt anonīms.

Dziesma Kas tas i pa čali ir pirmais singls no gada nogalē gaidāmā albuma Nauda.

Kaut gan grupas dalībnieku identitātes pagaidām ir miglā tītas, RC solists ir ļoti līdzīgs grupas Momend līderim Kārlim Jostam, kurš pagājušajā nedēļā apprecējās ar dziesminieci Alisi Josti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!