Industrijas Ziņas

Britnij, paej malā. Tagad Madonna skūpsta Dreiku!

Raksta attēls - Britnij, paej malā. Tagad Madonna skūpsta Dreiku! Foto: Ekrānšāviņš

14.04.2015 / Parmuziku.lv

Popa karalienei joprojām patīk skūpstīties uz skatuves.

Pagājušajā nedēļas nogalē Coachella festivāla ietvaros kā viens no galvenajiem hedlaineriem uzstājās Dreiks (Drake). Īsi pēc skaņdarba Madonna no viņa jaunākā miksteipa If You're Reading This It's Too Late izpildīšanas, reperis uz skatuves uzaicināja pašu popa karalieni. Madonna nodziedāja savus skaņdarbus Human Nature, Hung Up un Bitch I'm Madonna, kuras beigās kārtējo reizi šokēja pasauli, šoreiz noskūpstot Dreiku. To, ka šis skūpsts nebija iepriekš plānots, lieliski apliecina 28 gadus vecā mūziķa reakcija - neizskatījās viņš pārāk laimīgs, gūstot divreiz vecākās sievietes uzmanības apliecinājumus.

Protams, šī nav pirmā reize, kad viņa šokējusi pasauli ar skūpstu uz skatuves. Kā gan lai aizmirst 2003. gada MTV Video Mūzikas balvu pasniegšanas ceremoniju un maigošanos ar Britniju Spīrsu?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!